A. L. L. A blog

Kytička blog

Z nákupní tašky


Dnes bych se s vámi ráda podělila o pár tipů, které by neměly chybět ani ve vašich nákupních taškách:-)
Image title


Začneme tím největším úlovkem - burákovým máslem. Ačkoliv Lidl nevyhlásil americký týden, v regálech jsem objevila své oblíbené burákové máslo. Opět ho mají ve dvo verzích - crunchy a smooth. A opět jsem věrná té křupavější verzi. Jedna sklenice za skvělých 50 Kč, což je cena naprosto nesrovnatelná s jinými značkami.  

Image title

Moc často s rukolou nedělám. Nedávno jsem alě měla skvělý rukolový salát s ředkvičkami a rajčaty a musím říct, že bomba:-). Součástí onoho salátu byla i pražená slunečnicová semínka, která dodala salátu něco navíc. Tím, že jsou slaná navíc nemusíte salát tolik solit. Oboje ukořistěno v Lidlu. 

Image title

Moje milované křupavé celozrnné chlebíčky! Nejraději je mám k svačině s cottage sýrem a marmeládou:-). 

Image title

Nejoblíbenější z oblíbených. Teď na podzim skvěle zahřeje, v létě ho zase pijeme chlazený s medem a citrónem. Pokud jste ho ještě neměli, vyzkoušejte:-). 

Image title

Zlatá tečka na závěr:-). Poslední dobou nestačím dokupovat nová balení. Mám slabost pro cheesecaky, nanuky Míša, vanilkové termixy - prostě tvarohové výrobky. Tento jsem kupodivu objevila nedávno. Připomíná mi vanilkový termix, pouze s nižším procentem tuku a několikanásobně nižší cenou. Představit si ho dokážu i na pečení:-). Krabičku jsem pořídila za 23 Kč. 

Image title

Řekla bych, že už je čas na svačinu. Nastalo velké dilema. Tvaroh a nebo burákové máslo?:-)

Ajaj. 

Mějte se fajn. 

A.-)


Buďte první, kdo článek okomentuje!


Dnešní radost

Dnešní radost Dnešní radost

Mé další projekty

Krámek