A. L. L. A blog

Kytička blog

Vánoční nadílka:-)


Vážení a milí, po delším, pracovně náročnějším, předvánočním období, jsem opět tu. Ráda bych vám všem moc poděkovala za vaši přízeň, důvěru a podporu v průběhu minulého roku, které si opravdu vážím. Jelikož mi pomalu ale jistě přibývá práce, teď navíc i učení, času na focení a psaní článků moc nezbývá. Nicméně, i to bych se ráda snažila v tomto roce napravit. Nechat vás nahlédnout do chodu svého zdravě laděného hospodářství, poskytnout vám tak inspiraci a třeba i pár zajímavých informací.

A nyní k plánům, změnám a vánoční nadílce:-).

Image title


Sekat latinu se vyplatí - čistě ze zištných důvodů, samozřejmě.) Já hodná byla, a tak jsem dostala svůj vytoužený skleník. Prozatím v začátečnické velikosti, ale nějak za začít musí:-). Ráda bych zařadila více klíčků do svého jídelníčku (salátů, sendvičů), obzvlášť nyní během zimy, jsou totiž nesmírně bohaté na antioxidanty a fytoživiny. Po dlouhých diskuzích s moji dlouholetou kamarádkou, zkušenou pěstitelkou všeho klíčícího Peggy, jsem došla k závěru, že taková sranda to nebude. Vyšší hospodářská je halt vyšší hospodářská :-). Doporučeny mi byly pro začátek semínka ředkviček a mix různých semínek od firmy Sonnentor, které bych brala už kvůli designu krabiček, jak jinak. Očekávání jsou veliká, uvidíme, co z toho vzejde:-).   
Image title

Co jiného pod stromeček výživovému poradci než něco výživného? Sušené ovoce a oříšky jsou celkem nelevnou položkou v mém nákupním seznamu, proto jsem za ně vždy vděčná.
Image title

A s jedlými dárky nekončíme. Rodinka mě zná, a tak můžu začít zase doplňovat zásoby burákového másla, chro, chro. Pro mě příjemnou novinkou jsou kvalitní čokoládové chipsy, které skončí s největší pravděpodobností v ranních kašičkách. Aby náhodou nebylo čokolády málo, jistí to i čokoládovou mandlové lupínky s příchutí chai od Alnatury. Víc než samotná, jemně pikantní chuť, mě ukojilo designové balení s vánočními motivy:-).
Image title

Všímavější či lépe informovaní si jistě všimli. Tím rozhodně nejhezčím, zatím ještě nerozbaleným dárkem, je náš očekávaný přírůstek do rodiny, díky kterému se mé focení v terénu stává dobrodružnějším:-). Všichni ti z vás, co by uvítali více článků o sportu, prosím ještě chvilku o strpení. Můj momentální tréninkový plán se smrsknul do repertoáru šouravých procházek, výšlapu schodů do druhého patra s max TF a velmi estetického a přitažlivého překulování z boku na bok:)))A prý bude hůř!!! Nicméně, už teď se těším, až si zase nazuji své běžecké a začnu zaplňovat krok po kroku svůj tréninkový deník. Krom Pupika jsem na fotografii zvěčnila i své domácí housky, na které si letos udělám čas rozhodně častěji. Více se o novoročních předsevzetích rozepíši v následujícím článku.  
Image title

A nyní zpět pod stromeček, kde na mě čekala krásná, ručně vyrobená patchworková sada deky, tří košíků a kapsičky, které jsem si sama naporoučela a nechala ušít na Fleru.

Image title

A když už ten dnešní příspěvek trošku zavání pipískovský slangem těhulky (pardon), ještě přitvrdím a neochudím vás o prďácké bodýčko a ručníkové kápí, taktéž nalezeno pod stromečkem. Modrobílá kytičkovaná látka poslouží, spolu s bílou záclovinou, jako nové závěsy. Jsem zvědavá, jak kombinace dopadne (a jak moc křivě závesy nastřihnu).

Image title

Toť mé Vánoce a poslední dny v obrazech. Příště o novoročních (nejen stravovacích) předsevzetích. Třeba mi do té doby už něco vyklíčí. Spíš ne.

Mějte se krásně, užívejte posledních dní volna.

Ála.) 


Buďte první, kdo článek okomentuje!


Dnešní radost

Dnešní radost Dnešní radost

Mé další projekty

Krámek