A. L. L. A blog

Kytička blog

V novém kabátku


Jsem opět tu, dnes jen na skok, abych se tak trochu pochlubila se svou, zase o píď vylepšenou, kuchyňkou.
Image title

Chvilka to bude přesně taková, než Šerifa probudí otlačený obličej od jeřábu, který dostal k Vánocům a který jediný se mu z jeho nových hraček vejde do postele. 

Nechce bez svého nového volantu, pokladničky a piána žít. 

Image title

Moje současná, nyní již bývalá, kuchyňka byla bez obkladů. Dlouho jsem tedy přemýšlela, plánovala, jaké obložení vybrat.
Image title

Nakonec jsem vybrala skleněnou mozaiku v šedo-bílé kombinaci.
Image title

Sklo je věc tuze praktická, anžto se během vaření mohu v jednobarevném šedém pruhu pod digestoří pozorovat a sledovat online, jak bravurně s hrnci manipuluji a předvádím zde mistrovská díla:-).

Image title

Ježíšek mi přinesl také novou rychlovarnou konvici ve vintage stylu, která se hodí k mikrovlnce a mé retro krémové váze.

Image title

A takto v celé své kráse.

Co na výsledek říkáte vy?

(Jestli nelíbí, prosím o šetrné sdělení, mé reakce v souvislosti s kritikou kuchyňky mohou být neadekvátně přecitlivělé:-)).

Image title

Dnes ráno jsem se pustila do tradičního vánočního ovocného salátu, který dělám vždy o Vánocích nebo během marodění. Odlehčí jídelníček a dodá vitaminy.

Image title

Základem jsou na drobno nakrájená jablka, banány, pomeranče, mandarinky, hroznové víno a kiwi, které navrch posypu ještě hrstí borůvek a jahod. Salát se skvěle doplňuje s vlašskými ořechy. Celý ho pak ještě promíchám s citrónovou šťávou, aby ovoce nezhnědlo. 

Pak už se jen zabořím a kousek po kousku ho sama celý zlikviduju.

Image title

Něco moudrého vám ještě řeknu. 

Zažít Vánoce po svého boku dítka, sledovat, jak se raduje a prožívá, je fakticky asi nejvíc a dává to tomuto období úplně jiný rozměr.

Image title

Konec. 

Než na paňmámu přijde sentiment.

Mějte se hezky!

A.-)


1 komentář

Ája - 17. 01. 2017 18.31

Álo, kuchyň vypadá naprosto famózně - tahle vypíglovaná a lesknoucí se ... apropos podobnou konev si taky přeju, zkusím letošní vánoce:-) Mějte se krásně a užívejte si požehnaný čas.

Dnešní radost

Dnešní radost Dnešní radost

Mé další projekty

Krámek