A. L. L. A blog

Kytička blog

To nejlepší na učení...


... jsou odměny:-)

Image title

...a že si Bc. žádá odměn:-)

Vždycky, když se vrátím zpět na nekonečné hodiny filosofie výchovy či jazykovědy, které se staly zásadními pilířy a zdroji vědomostí, jež mě mají připravit na profesi pedagoga, říkám si, že s odměnami bych měla ještě přitvrdit:-). Nachápu dost věcí. Logaritmy; pak takové ty úlohy s 3D krychličkami; proč se píše "kdo s koho"; ovládání našeho kotle (bez taháku ani ránu) a také úlohu velkého množství předmětů, které člověk musel překousnout, aby dostal tento kus papíru. Ale řeknu vám, o to víc se mi líbí:-).
Image title

S pocitem pyšnosti, radosti a úlevy jsem si vyhlídla hezkých pár věcí, takových, řekněme, vcelku nepotřebných, ale zároveň životně nutných:-)

Image title

Třeba takovýto krásný blok, ze kterého už teď vím, že bude kuchařka. Taková ta na zdravé recepty:-).

Image title

A tyhle krásné, keramické mini odměrky? Už teď si říkám, jak jen jsem bez nich mohla žít:-)!

Image title

Cenu za nejvíc neužitečnou věc získávají tyhle pohledy. Dva spodní jsou dokonce měnící:-)!! Já pohledy vlastně vůbec neposílám, ale chápete? Ty jsem musela mít jako náplast za těch x seminárek z psychologií. Psychologie jsme měli čtyři. Tak i pohledy mám čtyři. Z psychologie jsem si neodnesla nic. Zato pouhé pozorováni těchto pohledů mě děsně uspokojuje:-).

Image title

Vrcholem mé marnivosti jsou tyto nůžky na bylinky. Ty mám za ty modřiny z hrazdy.

Image title

Co už je vyšší dívčí, je tento krásný, porcelánový podnos. V tom jsem ovšem nevinně, byl to dar:-). Ještě ho tak desetkrát přemístím, než bude na svém místě. Pak budu spokojená:-).

Image title

A to nejlepší na konec:-)! Právě dopíjím své první latté z nového kávovaru. Teda, on je bazarový, ale kdo mě zná, ví, že o to víc si ho vychutnám:-). Kávovarek jest náplastí za 2týdenní šprtání na zkoušku z anatomie za 3 kredity!    

Tímto je má přehlídka u konce.

Hezký zbytek neděle:-).

Bc. Ála
(to jen pro dnešek:-).


 


Buďte první, kdo článek okomentuje!


Dnešní radost

Dnešní radost Dnešní radost

Mé další projekty

Krámek