A. L. L. A blog

Kytička blog

Šerifova módní kolekce


Image title

Tak už mě to taky lízlo.

Dnes, tímto článkem z Šerifova šatníku, jehož obsah se mi zdá naprosto seriózní a na úrovni, si to oficiálně připouštím. Jsem jednou z NICH.

Všechno je pomalejší, sluníčkovější a tak nějak celkově hezčí.

Image title

A když už je to velké tajemstvíčko venku, zřídila jsem zbrusu novou rubriku s názvem Šerifovo, kde budu shromažďovat materiál týkající se Šerifa a kde si intelektuálové rozhodně nepříjdou na své:-)

Image title

A teď k nákupům. 

Podzim se blíží (dneska už tomu skutečně věřím) a s ním i potřeba ošacení Šerifa. 

Vyrazili jsme proto spolěčně na první velké nákupy, jejichž výsledek vidíte zde. 

Zmerčila jsem 30% slevy v Tescu, kterých jsem využila a vybrala hned několik prďáckých bodýček s dlouhým rukávem. Přihodila jsem ještě bryndáky a čepici, ve které vypadá jako žalud (rodinný dar nesený z generace na generaci). 

Modrá bodýčka vpravo jsou z Lidlu.

Image title

Toto se nazývá overálek.

Overálky jsou mým oblíbeným kouskem, protože jejich aplikace je nejsnažší a nejrychlejší. To já ráda.

Nějaké jsou nové, nějaké pořízené v sekáči. Sekáče mám fakticky ráda. Za a úspora; za b pocit, že funkční věci slouží dál; za c fakt, že nemá cenu investovat moc peněz co něčeho, co bude mít mimino párkrát na sobě...

Je zajímavé, že tady v Čechách sa za sekáče dost lidí stydí. Přitom v zahraničí, ve vyspělejších zemích, nákupy z druhé ruky frčí (jdou ruku v ruce s myšlenkou recyklace a ochranou životního prostředí).

Image title

Když jsem byla dítko já, tak si pamatuju, že jsem měla taky svůj styl. 

Nosila jsem konkordy, nafukovací kombinézu, punčocháče s rozkrokem u kolen a konci plandajícími půl metru za mnou. Plus šik sestřih a lá hřib s ocáskama. 

S tím účesem to asi u Šerifa přehodnotím. 

Image title

Málem bych zapomněla. 

Pořídila jsem i nové povlečení do Šerifova pelechu.

Je z Tchiba a má hvězdičky. To se bude spát. 

Haha. 

Tak se mějte pěkně a pokud se nestydíte, zanechte mi komentář.

Třeba váš názor na sekáče. 

A nebo vzpomínku na nějaké vaše módní dobrodružství z mládí:-).

A.)


1 komentář

Jana G - 23. 11. 2015 22.04

U nás řiikáme overálkům pyžama a v nižších velikostech jich máme mraky - zásilka od babičky z USA. Sekáče jsou samozřejmě moc fajn, a varuju tě, kdyby ses někdy ocitla na americkém středozápadě, připrav se na předplacení + jednoho zavazadla na cestu zpět. Tamní garage sales totiž strčí všechny naše sekáče do kapsy. V pátek odpoledne a v sobotu ráno vezmeš lokální tisk, v inzerátech si najdeš, kde všude se pořádá garage sale, objedeš a nakoupíš mrtě zboží například po 5 nebo 10 centech (boty, oblečení, často ani nepoužité) včetně toho potřebného lodního kufru. A budeš si rvát vlasy, že nemůžeš převézt dekorace, nábytek a spotřebiče (třeba fungl novou sušičku za 20 dolarů)

Dnešní radost

Dnešní radost Dnešní radost

Mé další projekty

Krámek