A. L. L. A blog

Kytička blog

Že by už?

Uběhly tři roky, během kterých jsem střídavě byla a nebyla těhotná.

Můj do té doby pravidelný pohybový a stravovací režim zažil období těhotenských stravovacích rebélií, občasné, nijak strukturované trénovaní v krátkém neočekávacím období, váhový návrat, ale i opětovný druhotěhotenský přírustek v podobě čtvrtmetráku. 

Nyní zažívám něco jako národní obrození. Návrat. Návrat k něčemu, co vždy bylo mou součástí a na co se nedočkavě třesu už pěknou dobu. 

A ono už! Už je to tu.

Tři, dva, jedna, teď!

Vybíháme!
Image title


Z mé stávající životosprávy

Přeju vám všem pěkné úterý, 

přijde mi to už jako věčnost, kdy jsem si naposledy psala tréninkový deník, dobu, kdy jsem nějak systematicky vedla své pohybové aktivity. 

Strašně mi chyběj ty endorfíny, ale i pocit organizace, plnění jednotlivých cílů, sledování pokroků a pocit takovéhoto fyzična, kdy se cítíte jako atlet zeměkoule a svedete na hrazdě 10 výmyků s pofidérní technikou za sebou.

Ano, takové časy byly.

Image title


Výběžky...

...při kterých jde půvab stranou!

Image title


Paní...

...klepe se vám pozadí!

Image titleVytahuju se

Mám ségru. A s tou bych se dneska ráda veřejně vytahovala. 

Image title


Tréninkový deník I.

Je to zhruba měsíc, co se snažím nějak pravidelně věnovat cvičení. Plánovat dopředu je poměrně velká loterie, protože o tom, jaký bude den, rozhoduje kvalita nočního spánku, která již není v mé režii. Když se po nevydařené noci naskytne hodina či dvě anarchie přes den, radši se vyspím nebo dodělám vše potřebné. Konečně jsem i já zakusila, jaké to je, skloubit povinnosti mateřské se cvičením. Mé domněnky se povrdily - dře to, ale jde to. Skutečně to jde, jen se musí chtít.-)

Image titleDnešní radost

Dnešní radost Dnešní radost

Mé další projekty

Krámek