A. L. L. A blog

Kytička blog

Ode mě ze stolu :-)


Přiznám se! Zrovna dneska jsem měla k obědu smažený květák, který jsem do této rubriky samozřejmě nevyfotila:-). Sice to není úplně dobrá vizitka výživového poradce, ALE já razím teorii z 80 % jíst zdravě a zbývajících 20 % věnovat jídlům ne až tak nutričně bohatým. Tak, a mám alibi:-)

Image title


Den začínám vždy snídaní - a to vydatnou:-)! Většinou snídám ovesné kaše s jogurtem a oříšky, vločky přes noc namočené v mléce a když dojdou zásoby, situaci zachrání krupicová kaše. Když není pro změnu chuť na kaše, ráda si dám pečivo - nejčastěji s cottage sýrem, džemem či s medem. Ještě před snídaní vypiju skleničku citrónové vody nebo šumáku. 

Image title

 Když jsem na cestách, tak si s sebou vždycky vezu krabičky (a taky většinou zapomenu lžičku). Důvody jsou dva: vím, co jím a zbytečně neutrácím za předražené sendviče, bagety a další. Hladová já = zlá já. Lepší být připraven:-).

Image title

K obědu a večeři nejčastěji patlám, co dům dá. Požadavky až tak přísné nemám, když mám hlad, musí být co nejrychleji hotové. Jinak dbám na to, aby mi chutnalo, dostatečně zasytilo a vyživilo.

Image title

 A zde je mých zbylých 20 %. Nejoblíbenějších:-) 

Image title

Užijte si víkend, my půjdem pouštět draka. Tak třeba nám letos poprvé vzlítne.

A.)Buďte první, kdo článek okomentuje!


Dnešní radost

Dnešní radost Dnešní radost

Mé další projekty

Krámek