A. L. L. A blog

Kytička blog

Milníky tohoto týdne


Tento týden se událo...

Image title

* Využila jsem akce na mražené lesní ovoce a zásobila se jimi. Do kašiček či smoothie. Obsahují minimum cukru, ve srovnání s dalším ovocem, a to se šikne vždycky:-).

* Jakmile se v Bille objeví kilové bedýnky jahod, znamená to neoficiální vítání jara. Stejně jako první mandarinky, to je zase předzvěst vánoční.

* Jahody se smetanou pro Šerifa, pro mě malinová ranní kaše. Image title

* Začínáme podnikat výlety bez kočáru. Šerif spolupracuje, zatím úspěšně bez záseku. 

* Nosím tátův obří svetr, to je má jediná současná jistota.

Image title

* Abych si udržela psychickou pohodu, potřebuju kochací koutek. Uklizený, čistý, bez hraček. Pak je svět v pořádku.

Image title

* V pátek jsem se vzbudila s pocitem, že mám už strašně velký břicho a že už budu brzo rodit. Nešlo se toho pocitu zbavit. Nastěhovala sem si přebalovací pult  zpět do jídelny, jako tomu bylo za Šerifa, připravila miminí potřeby, srovnala, vyčistila a tím jsem se zbavila své akutní rodící potřeby. 

* Ještě dva měsíce a kousek.

Image title

* Když už jsem měla tu šílenou, neracionální a zcela nekontrolovatelnou náladu, rozhodla jsem se gruntovat. Nějak se to venkovní nevlídno s mínus sedmi využít musí.

Image title

* Klíčím. Ve své narozeninové klíčící nádobě.

Image title

* Potřeba spánku roste. Dopřávám si polední člofíky, kde se objevuje snaha přečíst více jak stranu v kuse. Většinou zůstává u té snahy.

Image title

* Avokádový toast ke snídani. Rozmačkané avokádo zakápnuté citrónem se solí, pepřem a vajíčkem. Jednoduchá chuťová kombinace, výborná výsledná chuť a ještě lepší nutriční hodnota.

Image title

* Jeden ze způsobů, jak oddálit, minimalizovat či úplně zneškodnit večerní těhotenský nájezd na ledničku. Kořenící směs Chai připomínající chai latté je příjemně sladká a teplá tečka na chladká zimní odpoledne či dlouhé večery.

Image title

* Potřeba sladké svačiny ještě před tím, než dopíšu tento článek, obleču svůj vobří svetr a vyrazíme v něm ven dělat parádu/ostudu. 

Zakroužkuj.

* Ségřin zdravý koláč z mrkve, máku, kokosu (dál nevím) a zakysanou smetanou.

Image title

Toliko obrazem z našeho týdne. 

Vám přeju pěkný sobotní večer!:-)

A.)


Buďte první, kdo článek okomentuje!


Dnešní radost

Dnešní radost Dnešní radost

Mé další projekty

Krámek