A. L. L. A blog

Kytička blog

Dny nákupní...


Po půl roce na nákupech. Bez břicha už sice ladně procházím mezi regály a dokážu se komfortně ohnout pro zboží ve spodních regálech (a že tam jsou ty nejlevnější poklady)...Nyní vše pro změnu likviduji kočárem, obchody se schody jsou nedostupných zbožím, modleníčko v Šerifovu kázeň je lehce stresující a výstup pomatené matky u pokladny takřka samozřejmostí. 

Image title


Americký týden v Lidlu je pro mě pořád velké vzrůšo! Arašídové máslo jasnou volbou. Prvně jsem do vozíku (teda kočáru) hodila i dva mini cheesecaky. No, musím říct, že zklamání. Korpus se drolil, bílá vrstva přeslazená (podle mě) šlehačka s umělým želé navrch. Příště už NE-E. Spadeno jsem ale měla hlavně na tuto krémovou retro váhu.

Image title

A protože nejsme žádná matka lakota, myslela jsem i na Šerifa.

Intentzivně!

Koberečkem do pokojíčku, edukační kostkou a fešáckou soupravou.Nyní už jsem zručnější, tak si strojení do složitějších kousků mohu dovolit.


Image title

A z těchto tří látek se chystají závěsy a polštářky do jeho pokojíčku, na kterém intenzivně makám... Možná se mi bute tak líbit, že se tam nastěhuju sama.

Image title

Sekretář zdobí sada rámečků, kterou jsem vyplnila dekoračními papíry z Tchiba, o kterých sem psala nedávno.

Retro jelení lůj z Lidlu je bomba. Měla jsem ho jako malá a už jsem úplně zapomněla, jakou dokáže nadělat parádu.

Pokud máte poblíž Kik, skočte si pro tento elegantní, moderní hrneček. Je lehký, krásně se z něj pije a ještě líp vypadá.

Image title

Moc vám děkuju za vaše milé maily s komentáři. Jelikož zde není prostor pro diskuze, můžete využít i FB stránky. Ráda načerpám inspiraci já od vás a ještě radši uvítám nějaký tip na čupr kauf, kterým jste si udělali radost vy:-).

A.)


Buďte první, kdo článek okomentuje!


Dnešní radost

Dnešní radost Dnešní radost

Mé další projekty

Krámek