A. L. L. A blog

Kytička blog

...a tebe taky zalaminuju!


Moje kancelář se pomalu ale jistě rozrůstá. 

Nejnovějším přírůstkem jest laminátor. 

Jsem z něj nadšená a laminuju všechno, co mi přijde pod ruku. 

Chcete taky zalaminovat?
Image title

Odteďka si můžu všechny poukazy, dárkové kartičky laminovat sama, což mi ušetří nejednu cestu do grafického studia. 

Krom toho jsem se konečně odhodlala a rozhodla se dát pořádně do pucu svůj tréninkovej deník, který díky nepravidelnosti a nárazovém způsobu cvičení zůstal celkem na ocet. 

Image title

Vytiskla jsem si několik tréninkových plánů, které jsem následně zalaminovala a seřadila podle obtížnosti a časové náročnosti (což s tím samozřejmě úzce souvisí).

Musím se přiznat, že cvičit doma je pro mě celkem oříšek. Daleko radši si jdu zaběhat ven. To mě fakticky baví, nemusím se do toho překecávat, na rozdíl od posilovacích cviků. 

Jenže! Pravda je taková, že neustálé shýbání, zvedání, nošení buřta Šerifa je pro tělo celkem záhul. Záda trpěj nejvíc.
A zpevněné tělo =  méně bolavé a více odolné vůči těmto nešetrným manipulacím.

Image title

Takže!

Teďka mám krásně zalaminované kartičky s tréninkem na každý den. 

Ty nejde odmítnout!

Image title

Odpoledne, kdy v pokojíku se Šerifem nakládáme  hračky do Tatry a jeřábem zvedáme kontejnerky na tříděný odpad, nechám práci čistě na něm, ulehnu na koberec vedle něj a strávím pár minut nad strečinkem a posilování zad. 

Střídavě 2 série - viz kartičky nahoře. 

Image title

A pak mě tu ještě čekají dopolední desetiminutovky, které budou více zaměřené na kardio, rozvoj síly a posílení středu těla.

Tu dnešní mám už za sebou a díky připravené kartičce jsem se na ní dokonce i těšila. 

Laminátor, tak se na mě musí!:-)

HA!

Nechcete něco takového taky vyzkoušet?

Nebo máte nějaký lepší trik, jak na sebe?

Pokud ano, sem s ním!

Pěkný den!

A.)


4 komentáře

Ája - 20. 03. 2016 22.43

Dobrý den, Álo, cvičím podobně, ale mít takové kartičky před očima.... ulehčila bych paměti:-). Jsou stažitelné z webu nebo je to Vaše práce?

Šerif.-) - 21. 03. 2016 17.35

Vida, další statečnná žena! A navíc Alena?! OSUD!:-) Kartičky rozhodně má práce nejsou (kéžby), chodím si je stahovat sem: https://www.google.co.in/search?q=hiit+training&biw=1366&bih=633&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwisj76pmtLLAhXLuBoKHT45DeUQ_AUIBygC Obecně stačí zadat do google obrázkového vyhledávače HIIT training, HIIT exercise a vyjede vám to mraky obrázkových taháků:-) Tak ať se daří a cvičí!:-) A.)

NiopDuri - 16. 12. 2017 10.10

Snack of fried tomatoes like absolutely everything. Residents usually ask recipe are surprised mastery hostess. Even children with pleasure eat fried tomato in biscuit. Tomatoes excellent combined are combined with many products. Garlic adds fineness. Cheese brings red crust. Italian herbs turn roasted tomatoes into a dish from a restaurant. Omelette with tomatoes - simple and nutritious dish for breakfast. Prepare even sandwiches with fried tomatoes. Cooking tomatoes easily. For cooking use butter. In olive oil - fewer calories. It is also combined mixed with fried slices tomatoes. <a href=http://stewedtomatoes.top/how-to-can-stewed-tomatoes-at-home>how to can stewed tomatoes</a>

NiopMove - 17. 12. 2017 19.59

Snack of fried tomato like all. Guests usually require guide are surprised mastery chef. Even guys with pleasure eat fried tomato in breadcrumbs. Tomatoes very good combined are combined with many products. Garlic adds sharpness. Cheese brings ruddy crust. Italian herbs turn roasted tomatoes into a dish from a restaurant. Omelette with tomatoes - elementary and nutritious dish for breakfast. Prepare including sandwiches with fried tomatoes. Cooking tomatoes simply. For cooking use butter. In olive oil - fewer calories. It is also combined mixed with fried slices tomato. <a href=http://stewedtomatoes.top/how-to-can-stewed-tomatoes-at-home>http://stewedtomatoes.top/how-to-can-stewed-tomatoes-at-home</a>

Dnešní radost

Dnešní radost Dnešní radost

Mé další projekty

Krámek